O mně

Mám ráda život, lidi, přírodu (hlavně hory), pohyb, hudbu, tanec a kreativní činnosti.

IMG_5997

Vystudovala jsem 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, složila atestace z dětského lékařství a mikrobiologie a nyní pracuji na Oddělení klinické mikrobiologie v Pardubické nemocnici.

Narodila jsem se v Pardubicích, v současné době žijí v rodinném domku v Rabštejnské Lhotě společně s manželem, třemi syny a psem Akimem.

Yoze se věnuji již mnoho let a v roce 2017 jsem se po ročním tréninku učitelů kundaliní yogy stala certifikovanou instruktorkou.

Věřím v život. Vše, co nám přináší, je dobré pro náš vývoj. Je důležité umět to přijmout, zachovat si vnitřní klid, radost, vděčnost a neodsuzovat sebe sama ani druhé. Tyto hodnoty mě motivují v mém životě, v mé práci a tvoří základ mých lekcí kundaliní yogy.

Proč se věnuji kundalini yoze

Kundaliní yoga mě nadchla již po první lekci. Zažila jsem příval radosti a energie. Takhle se chci cítit každý den, pomyslela jsem si. Začala jsem denně kundaliní yogu praktikovat a pocítila její pozitivní efekt v každodenním životě. Zlepšila se má fyzická kondice, nejsem tolik náchylná ke chřipkovým onemocněním, dobře spím, daleko snáze se vyrovnávám s problémy, které přicházejí. Užívám si pocit vnitřního klidu a vděčnosti za to, co mi život přináší.
Ráda bych benefity tohoto učení předávala dalším lidem, a proto jsem se stala učitelkou yogy.

Chcete-li se něco naučit, čtěte o tom.
Chcete-li to pochopit, pište o tom.
Chcete-li to mistrně ovládnout, učte to.
Yogi Bahjan